biz kimiz?


Aydemir Tekstil, merkezi ve depolarıyla Güneşli de konuşlanmış; hammadde distribütörlüğü yapan aynı zamanda da reaksiyonlu kimyasallar üreten bir firmadır. Yapı taşlarımızdaki sektörel birikim çok daha eskiye dayanmakla birlikte 2009’da fiili olarak şirketimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. İzmir ve Bursa da bölge satış ofislerimizi açtık, yıl be yıl büyüdük ve yerimizi sağlamlaştırdık.

Firmamız, yılların ticari birikimi ve tecrübesini, sektörün en dinamik, konusunda bilgili ve deneyimli kadrosuyla birleştiren kolektif bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

2000 m2 kapalı, 1500 m2 açık alanda üretim, depolama ve satışın bütün aşamalarında çevre, iş sağlığı, güvenliği ve kalite yönetim sistemleri anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır. UluslararasıISO 9001:2008 (Kalite yönetim sistemi sertifikası), ISO 14001 (Çevre yönetim sistemi sertifikası), OHSAS 18001:2007 (İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikası) standartları firmamızda mevcuttur.

Kimyasal hammadde ithalatı yaptığımız başlıca ülkeler; Polonya , Almanya, Fransa, İtalya, Güney Kore, Hindistan, Rusya, Malezya, Endonezya, Çin, İran ve Suudi Arabistan dır.

Kimyasallarımızı sektör lideri firmalardan ithal edip, kalite zinciri bozulmadan depolayıp müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Distribütör veya bayisi olduğumuz başlıca firmalar Alman PCC Exol, İsviçreli Archroma, Amerikan ICM Products, İtalyan ACC Silicones, Hollandalı Si-Linq, Güney Koreli KCC Corporation,İngiliz BasildonChemicals, Hintli EsteemIndustries, Çinli PangsChemCodır.

Pek çok farklı sektöre hammadde temin ediyoruz, müşterilerimizi yalnızca tedarik sürecinde değil üretim sürecinde de yalnız bırakmıyoruz. Tesisimizde hem kalite hem Ar&Ge Laboratuvarımız mevcut. Bu sayede sektörün sürekli değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına uyan hızlı bir hizmet sunuyoruz. Bu laboratuvarlarımızda müşterilerimize formülasyon, yenilikçi ürünler konusunda destek vermekteyiz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda esterleşme, kondenzasyon, polimerizasyon gibi pek çok reaksiyonları uzman kadrolarımız ile tesisimizde gerçekleştiriyoruz.

Aydemir Tekstil müşteri memnuniyeti, etkin hizmet, kaliteli hammadde ve makul fiyat bulacağınızı garantiliyoruz.

Tüm müşterilerimize bugüne kadar bize gösterdikleri yakın ilgi ve destekten ötürü teşekkür ediyoruz.Bugün ve gelecekte desorunsuz hizmete devam sözü veriyoruz.